|  TR |  ENG |  DE
Wolfgang Willutzki (Hausdent Kundenbetreuung Deutschland)

KURUMSAL

Hakkımızda

İnsan sağlığında kalite ilkesini prensip edinen Özel Hausdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz, 2013 yılından bu yana Sultangazi ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. 2019 yılında İstanbul’un merkezi Şişli ilçesi Harbiye Ergenekon Caddesinde ikinci şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Sultangazi İlçesinde 4 katlı 1000 m2 , Harbiye’de 2 katlı 600 m2 modern hizmet alanı, ileri teknoloji imkanları, uzman hekim kadrosu, uzman asistan kadrosu, kusursuz hizmet anlayışı ile uluslar arası kalite standartlarındaki etik ilkeler ve hasta memnuniyeti prensip alınarak kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Dokuz senelik tecrübesiyle bu alanda hizmet sunarak öncü bir marka haline gelmiştir.

Kaliteli hizmet anlayışını uzun yıllara dayanan tecrübesiyle istikrarlı bir şekilde devam ettiren Hausdent, diş sağlığı sektöründe adını yurt içinde ve yurt dışında başarı ile duyurmuştur.

Hausdent, sağlık turizmi kapsamında yabancı ülkelerden gelen hastalarına sağlıklı ve mutlu gülüşler sunmaktadır. Yurt içinden veya yurt dışından gelen her hasta Hausdent için ayrıcalıklıdır. Yurt dışından ülkemize tedavi için gelmek isteyen tüm hastalarımıza, bu süreçlerde tecrübeli personellerimiz Vip hizmet vermektedir. Bu hizmet Ülkemize gelmeden tedavisini yaptırmak istenilen Hausdent ile tanıştıklarında başlamaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tedavinin planlanmasında, tedavini süreci, tedavi süresi, tedavi süresi, uçak biletleri, transfer, konaklama gibi konularda destek olmaktadır.

Yurt dışından gelen hastalarımız için özel şoförler ile havalimanı transferler, Hausdent’ in anlaşmalı her bütçeye uygun otellerimizde konakla hizmeti sunmaktadır. Anlaşmalı hotellerimiz kliniklerimize 100 – 150 metre yakınında olduğu için hastalarımız tedavi süreçlerini çok rahat ve konforlu bir şekilde geçirmektedir. Otel, uçak bileti konaklama hizmetlerimiz, belirli tedaviler için hastalara sunmuş olduğumuz bir hizmettir.

Hausdent Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Avusturya, Bulgaristan, İngiltere, İsviçre, ABD ve İsrail olmak üzere birçok ülkeden gelen misafirlerinin diş tedavilerini, bünyesinde bulunan tecrübeli ve uzman diş hekimleriyle profesyonelce yapmaktadır.

Yurt dışından gelen hastalarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için, onların kendi ana dillerinde konuşmalarına önem veriyoruz. Bunun için Almanya, İngilizce, İbranice, Rusça, Fransızca, Arapça vb. dillerde de hizmet veriyoruz.

Numaranızı Bırakın Sizi Hemen Arayalım!

Diş sağlığı, diş estetiği, gülüş tasarımı ile ağız ve çene sağlığı hakkında tüm
sorularınız için numaranızı bırakın, size ulaşalım...

SULTANGAZİ

Cebeci Mahallesi Çanakkale Şehitleri Cadesi. No:37 Kat:2-3-4 / Sultangazi / İSTANBUL

TAKSİM

Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. No:145 34373 Şişli / İSTANBUL

Wolfgang Willutzki (Hausdent Kundenbetreuung Deutschland)

Deutschland

08:00 - 22:00 Arası Polikliniğimiz Açıktır.

Kliniğimizim Özel Sağlık Sigortalar ile Anlaşması vardır

  • Pazartesi - Cuma
    08:00 - 22:00
  • Cumartesi
    08:00 - 22:00
 
e-Bülten
E- Bülten Üyeliği İçin Mailinizi Bırakın!
Sosyal Medya

Copyright © 2017 www.hausdent.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. web sitemizdeki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır tedavi amaçlı değildir