|  TR |  ENG |  DE

Hizmetlerimiz

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuk diş hekimi ile çocuğunuza en iyi tedavi

Çocukların, diş tedavisi korkusu ve ağız/diş gelişimindeki özellikler yetişkinlere göre farklılık göstermektedir. Bu durumun, alanında uzman bir çocuk diş hekimi tarafından uygulanacak tedavilerde özenle değerlendirilip dikkate alınması gerekir.

Çocuk diş hekimliğin özellikleri nelerdir?

Çocukların diş tedavisine yönelik korkusunu gidermek, çocuk psikolojisine hakim olmayı zorunlu kılan bir uzmanlık gerektirmektedir. Ayrıca, çocukların öz süt dişleri ve bunların tedavisi farklı tecrübe ve uzmanlığı gerektirmektedir.

Neden çocuk diş hekimi?

Çocukların tıbbi ve psikolojik özelliklerini dikkate alan çocuk diş hekimi çocuk hastanın diş sağlığı tedavisini en az komplikasyonla ve en az tepkiyle uygulamasını sağlar. Çocuk diş hekiminin diğer özelliği ise anne ve babalara eğitici yönlendirmede bulunmasıdır.

Hekim  ve klinik seçiminde neye dikkat edilmeli?

Tecrübesini ve uzmanlığını kanıtlamış çocuk diş hekimleri tedavilerini çocuklara uygun bir ortam sağlayan kliniklerde en iyi şekilde uygulamasını sağlar. Çocukların severek kliniğe gelmesi doğru seçimin yapıldığını gösterir.

Sağlığınız buna değer

Çocuk gelişimine önemli katkı sağlayan çocuk diş hekimliğini tercih etmeniz oldukça faydalı olacaktır. Sizin ve çocuklarınızın sağlığı için buna değer.

Numaranızı Bırakın Sizi Hemen Arayalım!

Diş sağlığı, diş estetiği, gülüş tasarımı ile ağız ve çene sağlığı hakkında tüm
sorularınız için numaranızı bırakın, size ulaşalım...

SULTANGAZİ

Eski Edirne Asf., Sultançiftliği Tramvay Durağı Karşısı Dostlar Plaza Kat. : 2 34270 Sultangazi/İstanbul / Sultangazi / İSTANBUL

TAKSİM

Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. No:145 34373 Şişli / İSTANBUL

Kliniğimizim Özel Sağlık Sigortalar ile Anlaşması vardır

  • Pazartesi - Cuma
    08:00 - 22:00
  • Cumartesi
    08:00 - 22:00
 
e-Bülten
E- Bülten Üyeliği İçin Mailinizi Bırakın!
Sosyal Medya

Copyright © 2017 www.hausdent.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. web sitemizdeki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır tedavi amaçlı değildir